Väljaminekud, millega peab kindlasti arvestama:

• Lennupiletid, reisikindlustus, transport sihtkohas

Edasi-tagasi lennupiletid maksavad aegsasti ostes tavaliselt 200 – 300 eur. Reisikindlustus kuuks ajaks maksab sõltuvalt kindlustusriskide ulatusest 60-100 eur.

Transpordikulu sihtkohas sõltub konkreetsest olukorrast ja läbitavast vahemaast. Bussiga sõitmine on soodsam kui rongiga. Piletihinnad on kõrgemad kui Eestis. Taksosõit on samuti kulukas.

• Majutus

Keskmine kulu majutusele on 12 eurot päevas. Seda saab vähendada, valides peamiselt riiklikke öömaju. Sõltuvalt teel tekkivatest olukordadest 32- päevasel teekonnal võib ööbimisele kuluda 300-400 eurot.

• Toit ja jook

kohvik-800Hommikusöök: 1,50 – 4 eurot (kohv e. cafe, võileib e. bocadillo, praemuna e. huevo frito vms)
Vahepala: 1-3 eurot (puuvili, pähklid või šokolaad)
Lõunasöök: 3-6 eurot (võileib, kartulivorm munaga e. tortilla espaniola, riisiroog e. paella, suupistete valik e. tapas, supp vms)
Õhtusöök: 4-10 eurot (toekas palveränduri 3-käiguline menüü e. menu del peregrino või mõni muu pearoog, mis täidab hästi kõhtu)

Odavamalt saab läbi, kui osta toit poest ning teha süüa öömajades. Tavaline on see, et palverändurid koopereeruvad ning valmistavad õhtusöögi koos. Poodides on hinnad enam-vähem samad nagu Eestis.

Teelejäävates kohvikutes jääb kohvi hind 1-2 euro vahele. Piimaga kohv hispaania keeles on café con leche.

Alkohoolseid jooke saab poest sama hinnaga nagu Eestis, ainult veinid on oluliselt odavamad. Menu del peregrino ühele inimesele sisaldab tavaliselt ka klaasi veini.

• Ootamatud väljaminekud

Ravimid, plaastrid, uued jalatsid, vihmakeep vmt.

• 1 km =1 euro

Tavaliselt arvestatakse, et igale läbitud kilomeetrile kulub 1 euro. Ehk siis kui kõnnid 800 km, siis on hea, kui sul on kaasas 800 eurot. Kui oled kokkuhoidlikum rändur, siis võid hakkama saada 100-200 euro võrra odavamalt.